Výživové poradenství

Výživové poradenství pro psy a kočky

Při každodenní péči dáváme speciální pozornost dietologii, protože správná výživa a životní styl u zvířete, stejně tak jako u lidí, je klíčem ke kvalitnímu a dlouhému životu.

U nás pracují opravdoví profesionálové v této oblasti, kteří věnovali několik desítek let studiu péče o zvířata a jejich výživě, a jsou považovaní za špičky ve svém oboru. Pokud zvíře trpí podváhou či nadváhou, pokud je stále nemocné, má neustálé potíže se střevy, jako je průjem, zácpa nebo bolest a veterinární léčba působí pouze krátkodobě, doporučujeme Vám přivést Vašeho mazlíčka k nám.

Nepoužíváme chemické přísady, naše dietní strava je přírodní, organická a vhodná pro citlivý organizmus zvířete. Profesionální výživový specialista prozkoumá problémy Vašeho mazlíčka a bude hledat řešení. Každý pacient má svůj vlastní plán, individuálně předepsanou metodu detoxifikace těla a vhodnou stravu. Jako výsledek budete mít zdravé zvíře, které už neohrozí změna stravy, aklimatizace v jiném prostředí, jízda autem nebo další stresové faktory, které mohou ovlivnit zdraví zvířete, jak uvádějí někteří „specialisté“.

Více informací o této službě Vám poskytneme telefonicky, e-mailem, a zdroji uvedenými na našich stránkách. Během svého pobytu v našem zvířecím hotelu dostane Váš mazlíček speciální zdravou výživu. Po předchozí domluvě je také možné domluvit individuální stravu.

Naučíme Vás, jak pečovat o ty které milujete a jejichž život závisí na Vás.

Naši klienti

Naše adresa:

Radlická 571/70, Praha 5

Pracovní doba:

Po -Pá: 9:00 – 17:00

Telefon:

+420 776 390 035

E-mail:

info@psihotel-praha.cz

Skype

valeriya14102

Viber, WhatsApp

+420 776 390 035