Jsme PetGrooming Company

Hotel a salon pro psy a kočky


Společnost PetGrooming Company (PGC) zahájila svoji profesionální činnost v Praze v roce 2015 a v této činnosti do dnes úspěšně pokračuje, přičemž získává přízeň čím dál většího počtu majitelů domácích zvířat.

Předností našeho hotelu a salonu pro zvířata je skutečně výjimečný vztah k domácím mazlíčkům. Celý náš kolektiv je složen z opravdových profesionálů, kteří skutečně mají rádi zvířata a ví, jak je zapotřebí o ně správně pečovat. Z našeho salonu zvířátko odchází ve výborné náladě a pak se stejnou radostí a nadšením k nám přichází znovu a znovu. Zatímco řada dalších podobných společností jen prostě vydělává touto činností peníze, pro nás je komunikace a práce se zvířaty skutečným potěšením. Každý člen našeho týmu je od dětství spjat se zvířaty jako se svými malými sourozenci a nikdy nevymění svoji práci za žádné jiné povolání. Máme trpělivost a lásku sloužit absolutně každému domácímu mazlíčkovi. Nikdo z našich zaměstnanců by si nikdy a za žádných okolností netroufl praštit zvířátko, svázat ho nebo ublížit mu jakýmkoliv jiným způsobem.

Všichni naši odborníci mají veterinární vzdělání, absolvovali školení na prestižních školách zabývajících se zoopsychologií a groomingem, zúčastňovali se a stále se zúčastňují seminářů známých specialistů v této oblasti. Vzdělávací proces nekončí, protože každá společnost, která si váží svého jména, musí držet krok s dobou a mít stále přehled o posledních novinkách.

Pro výživu našich klientů používáme pouze kvalitní krmiva takových značek, jako jsou Royal Canin, Acana, Brit, Purina ProPlan, Applaws, Bosch a tak dále.

PGC – to je kvalitní prestižní styl péče o zvířata, je to nové slovo v moderním světě služeb pro Vaše domácí mazlíčky.

Proč právě my?

Jsme tu proto, abyste mohli v klidu relaxovat, věnovat se práci, studiu, nebo si vyřídit jiné důležité věci, bez starosti o svůj domácí poklad.

Individuální přístup

Každé zvířátko je ubytováno v samostatném komfortním pokoji, který je před jeho návštěvou individuálně připravený s ohledem na vlastnosti a návyky Vašeho domácího mazlíčka.

Profesionalita a odbornost

Všichni naši odborníci mají veterinární vzdělání, absolvovali školení na prestižních školách zabývajících se zoopsychologií, zúčastňovali se a stále se zúčastňují seminářů známých specialistů v této oblasti.

Nonstop monitoring

Náš psí hotel je vybaven kamerovým systémem, který nám umožňuje sledovat jakýkoli pohyb Vašeho domácího mazlíčka 24 hodin denně.

Kdyby jste se mě zeptali, jak jsem byl spokojený s psím hotelem PGC, říkám "Haf!" To znamená zajedna, prvotřídní odpočinek, jedinečný servis!

To vám byla psí paráda. Skvělá strava, měkký pelíšek a vybraná společnost, ani se mi domů nechtělo. Přijdu zas.

Mňau, mňau takový klídek mám ráda. Doslova kočičí ráj. Spokojenost největší. Jen ta má panička si pro mě přišla nějak brzy.

NÁŠ TÝM

Vždy připraven poskytnout maximální péči o Vašeho domácího mazlíčka.

Valeriya Oykina

ředitelka

Zakladatelka, správkyně hotelu a salonu pro zvířata PetGrooming Company(PGC).
Zoopsycholožka, psycholožka pro mezilidské vztahy, ředitelka a koordinátorka společnosti.

Anzhela Salogub

spolumajitelka

Přední groomerka salonu PetGrooming Company(PGC), veterinářka, spolumajitelka společnosti. Řídí a zaučuje několik lidí, kterým předává svoje zkušenosti a vědomosti.

NAŠI KLIENTI

Ubytování dle individuálních potřeb klienta