ÚHRADA ZA BYDLENÍ V HOTELU, PODMÍNKY A VÝHODY.

 1. Podmínkou pro přijetí je platný veterinární pas zvířete.
 2. Úhrada za bydlení zvířete uskutečňuje se za každý již započatý den.
 3. V ceně bydlení je zahrnuto kvalitní stravování ( suché krmivo, konzervy, dietní potraviny, jídlo z domácí kuchyně). Používáme krmiva takových značek, jako jsou Royal Canin, Acana, Brit, Purina ProPlan, Applaws, Bosch a tak dále.
 4. V době ubytování v hotelu Vašemu mazlíčkovi můžou být poskytnuty jakékoliv kadeřnické, kosmetické nebo hygienické procedury a kúry, a to podle Vašeho uvážení. Úhrada za služby salonu uskutečňuje se zvlášť.
 5. Každý náš nájemník se nachází v odděleném komfortním pokoji, který před jeho nastěhováním připravuje se dle individuálních pravidel, s ohledem na specifické rysy charakteru a zvyky Vašeho miláčka.
 6. Psi se venčí individuálně, v parku, kombinují se dlouhé a krátké procházky.
 7. Nebereme více než sedm zvířat, v důsledku čehož garantujeme Vám klid a jistotu toho, že Vaše zvířátko získá potřebné kvantum pozornosti, lásky a péče.
 8. Nejsme hromadný hotel, kde zvířata stádně pobíhají si spolu a občas v důsledku toho způsobují si navzájem nějakou škodu.
 9. Neseme odpovědnost za zdraví a blahobyt Vašeho domácího mazlíčka!
 10. Pokud pomineme stranou veškeré jiné vymoženosti, náš hotel se nachází v péči dobrého veterinárního specialisty.
 11. Dle Vašeho přání budeme zasílat na Váš telefon fotografie nebo videa Vašeho domácího mazlíčka natolik často, jak si to budete přát.
 12. Náš hotel je vybaven kamerovým systémem, který nám umožňuje kontrolovat jakékoliv přemístění Vašeho domácího mazlíčka.
 13. Kromě toho naši zaměstnanci se nacházejí na pracovišti nepřetržitě, Vaše zvířátko nikdy nezůstane o samotě.
 14. Výsledkem naši práce je výborná nálada Vašeho kamaráda, kterou není možné schovat před očima milujícího majitele.

Provozovatelem hotelu pro psy je společnost PetGrooming Company s.r.o. Radlická 571/70, 150 00 Praha 5 – Smíchov, IČ: 27637476, DIČ: CZ27637476