Venčení psů

Psí hotel PGC Praha

Mezi obrovským množstvím služeb pro zvířata nabízí naše společnost také službu venčení psů. Vašeho pejska nebo pejsků, pokud jich máte více se rádi ujmeme a venčení zajistíme za vás.

V životě můžou nastat různé situace, někdy můžete mít tolik práce, že nestihnete ani oběd, natož abyste se mohli vrátit domů a vyvenčit psa, který to potřebuje. Nebo v naléhavé situaci musíte odjet z města a nemáte nikoho, u koho byste mohly psa nechat, psí hotely můžou být plné, přátelé se Vašeho psa ujmout nemůžou, protože mají vlastní plány- stát se může cokoliv… Situace můžou být různé a neobvyklé – v tomto případě Vám doporučujeme využít naši službu venčení psů.

Zavolejte nám nebo nás kontaktujte jiným způsobem a domluvíme se na podrobnostech. Náš specialista přijde k Vám domů, vyvenčí Vašeho psa a zase ho vrátí domů, zkontroluje, že je vše v pořádku, že má pes dostatek jídla a vody, jestli pes během Vaší nepřítomnosti kompletně nezničil Váš dům či byt. Také je možné domluvit se na předání Vašeho mazlíčka na uvedené adrese, náš specialista ho odvede do hotelu a předá Vám ho zpátky, až se vrátíte do města. Najdeme pro Vás tu nejvhodnější možnost. Mluvíme rusky, česky, anglicky, ukrajinsky a máme také specialistu mluvícího německy, to znamená, že jazyková bariéra nebude problém. Pracujeme pro Vás a Vašeho mazlíčka sedm dní v týdnu. Naše poradenské centrum pracuje non-stop.

Naši klienti

Naše adresa:

Radlická 571/70, Praha 5

Pracovní doba:

Po -Pá: 9:00 – 17:00

Telefon:

+420 776 390 035

E-mail:

info@psihotel-praha.cz

Skype

valeriya14102

Viber, WhatsApp

+420 776 390 035