Organizace oslav pro zvířata

Psí hotel PGC Praha

Snažíme se držet krok se všemi novými tendencemi v životě zvířat a jsme otevřeni všem inovacím v této oblasti. Proto nám nemohla uniknout nová trendová služba „Organizace oslavy pro Vašeho mazlíčka“.

Někomu to může připadat hloupé, ale ne těm, kteří nadevše milují své mazlíčky a chtějí je potěšit a udělat jim radost. Naši milovaní mazlíčci nám dokážou vykouzlit úsměv na rtech, hluboce nás dojmout a dokonce rozesmát až k slzám. Nemyslíte, že si také zaslouží trochu radosti ve svém monotónním životě, obzvláště když se k tomu nabízí vícero zdrojů a možností?

Párty pro zvíře je něco podobného jako párty pro lidi, také přijdou jejich přátele, užívají si a jsou hluční, nechybí ani narozeninový dort, jen ingredience jsou trochu jiné. Organizace záleží na přání klienta, na něm záleží, jak bude párty vypadat, protože jen on zná svého mazlíčka nejlépe. Nejdříve uděláme plán oslavy a pak na ní začneme pracovat. Oslava může být kdekoliv, kde majitel chce, samozřejmě v rozumných mezích. Jednou jsme měli objednávku na oslavu pro bull teriéra Stevena, který zachránil svému pánovi život. Asi si dokážete představit, jak vděčný byl majitel svému zachránci, když se oslava konala v Paříži. Bylo to celkem komplikované a náš tým byl velmi unavený, ale nic pro nás není nemožné. Každý na tomto světě by měl dělat to, co chce a pak bude šťastný.

Jakoukoli Vaši otázku zodpovíme telefonicky nebo nás kontaktujte jinými prostředky uvedenými na našich stránkách níže.

Naši klienti

Naše adresa:

Radlická 571/70, Praha 5

Pracovní doba:

Po -Pá: 9:00 – 17:00

Telefon:

+420 776 390 035

E-mail:

info@psihotel-praha.cz

Skype

valeriya14102

Viber, WhatsApp

+420 776 390 035